Обслуговування 1С:Бухгалтерія та 1С:Підприємство у Вінниці та області, Винница, продажа Обслуговування 1С:Бухгалтерія та 1С:Підприємство у Вінниці та області, Винница, продам Разработка ПО и веб сайтов Винница на ВсеСделки - доска объявлений Винница - 607685

Категории

Реклама
Объявление

Обслуговування 1С:Бухгалтерія та 1С:Підприємство у Вінниці та області - Разработка ПО и веб сайтов

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Разработка ПО и веб сайтов, Украина, Винница и область
Код: 607685 Создано: 05-04-2016 15:22

Цена: 250 грн. ₴


Адаптація типових конфігурацій 1С під вимоги замовника і супровід змінених конфігурацій (оновлення до актуальних релізів, оновлення регламентної звітності, очищення баз від попередніх років, настройка планів обміну, підключення додаткового обладнання).
Знаю яку конфігурацію 1С вибрати в тому або іншому виді діяльності. Допоможу правильно налаштувати 1С, щоб у вас не виникали проблеми з обліком. Допоможу внести початкові дані в програму, щоб ви почали роботу в 1С якомога швидше. Навчу, покажу і допоможу користувачеві будь-якого рівня.
Значить, якщо у вас виникли будь-які проблеми з роботою 1С або у вас взагалі немає програми 1С, але ви плануєте її встановити, то звертайтеся, оскільки зі мною разом працюють багато друзів, які є фахівцями в різних галузях і системах.
Телефон для зв'язку +38(067)430-29-13, Олександр.Картинки
Контактные данные

Имя: Olexander
 
Контактный телефон: (067)-430-29-13
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *