БТІ Вінниця ТОВ Перше приватне БТІ , Винница, объявление БТІ Вінниця ТОВ Перше приватне БТІ , Винница, Недвижимость - разное на ВсеСделки - доска объявлений Винница - 773331

Категории

Реклама
Объявление

БТІ Вінниця ТОВ Перше приватне БТІ - Недвижимость - разное

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Недвижимость - разное, Украина, Винница и область
Код: 773331 Создано: 10-02-2017 13:59

Цена: 888 грн. ₴


ТОВ «Перше приватне БТІ» Вінниця (097)255-96-69, (0432)57-65-67.
Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна з видачею технічного паспорту.
Технічне обстеження будівель та споруд з видачею технічного звіту.
Узаконення самовільного будівництва житлових (садибних) будинків (прибудов), комерційних об’єктів, громадських будинків, тощо.
Переведення дачних і садових будинків у жилі будинки.
Визнання права власності на самовільно збудовані, або реконструйовані об'єкти нерухомого майна за рішенням суду.
Підготовка усіх дозвільних документів на початок та завершення будівництва (нове будівництво, реконструкція, самовільне будівництво).
Введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна, підготовка Декларацій та повідомлень для подання до Державної архітектурно-будівельної інспекції.
Реєстрація речових прав на нерухоме майно Вінниця та Вінницька область.
Надаємо комплекс послуг щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно в органах Укрдержреєстру у м. Вінниці та Вінницькій області.
Юридичні консультації послуги адвоката.

ТОВ «Перше приватне БТІ», маючи в своєму складі високо кваліфікованих і сертифікованих інженерів з інвентаризації нерухомого майна, пропонує свої конкурентоздатні послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення технічного паспорту. Вартість наших робіт конкурентноздата та є договірною.
Проводимо технічну інвентаризацію: житлових та нежитлових будівель, споруд, інженерних мереж (водо-, електро-, газо-, теплопостачання, каналізації), водозахисних, водопідпірних (гребель, дамб), меліоративних споруд та систем інженерного захисту (дренажі та ін.).
Також слід звернути Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день, більшість власників нерухомості мають незаконно побудовані, переплановані та реконструйовані об’єкти, оскільки вчасно не оформили дані процеси (будування, перепланування, реконструкція).
Поряд з іншим, ми також пропонуємо комплекс послуг для юридичних осіб (незалежно від форми власності) та фізичних осіб щодо оформлення (узаконення) самовільного будівництва житлових будинків (прибудов), комерційних об’єктів, громадських будинків, тощо.
Здійснюємо підготовку усіх дозвільних документів на початок та завершення будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, самовільне будівництво).
Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно у Державних реєстраторів.
Також пропонуємо послуги щодо підготовки необхідних документів для державної реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в органах Укрдержреєстру.
Надаємо консультації щодо отримання свідоцтв на право власності на об’єкти нерухомого майна, оренди земельних ділянок, оренди водних об’єктів, тощо).
Також, пропонуємо комплекс послуг для сільгоспвиробників щодо оформлення права власності на майнові паї бувших КСП та отримання свідоцтва на право власності на зазначені об’єкти нерухомого майна.
Слід зазначити, що лише зареєстровані права мають юридичну силу перед іншими (третіми) особами, а зареєструвати за собою права на нерухомість може лише особа, якій вони належать згідно з дійсними документами, які відповідають вимогам законодавства.
Саме з проведенням державної реєстрації пов’язується момент виникнення права власності на нерухоме майно.
Пропонуємо комплекс послуг з метою легалізації та узаконення самовільних реконструкцій та перепланувань об’єктів нерухомого майна , а саме житлових (садибних) будинків (прибудов), комерційних об’єктів, громадських будинків, тощо.
Узаконення самовільного будівництва дає право власнику в подальшому повною мірою володіти, користуватись та розпоряджатись своєю власністю.
Високопрофесійний підхід, оперативність виконання та порядність стосунків гарантуємо.
Вищезазначені послуги надаються як у м. Вінниці та Вінницькій області, так і на всій території України.Картинки
Контактные данные

Имя: Владимир Коваленко
 
Контактный телефон: (097) 255-96-69
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *